osp kramskstrazpop

O.S.P. Kramsk

O.S.P. Kramsk

  • Czytany: 1054 razy

Walne zebranie

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kramsku serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze do sali O.S.P. Kramsk na godzinę 16.00 w dniu 03.01.2016 r.

Czytaj dalej...
  • Czytany: 899 razy

Ogłoszenie

OSP w Kramsku chce stworzyć stronę internetową poświęconą mieszkańcom Gminy Kramsk, którzy brali udział w walkach o niepodległość Polski - I i II wojna światowa (kompanie wojenne oraz działalność AK,AL,BCh itd), powstania niepodległościowe - oraz upamiętnić obywateli, którzy w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju naszej Gminy.
Wszystkie osoby mogące pomóc w stworzeniu tej strony proszone są o kontakt z komisją historyczną:
Stanisława Adamczyk - 783406140
Antoni Tylkowski - 506663959
Andrzej Rusin - 699979171
 
Czytaj dalej...
  • Czytany: 697 razy

Zebranie i ślubowanie MDP

W sobotę 3 stycznia w naszej jednostce odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2014 rok oraz ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Kramsk.

Czytaj dalej...
  • Czytany: 435 razy

Życzenia

Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego sylwestra życzy O.S.P. Kramsk

Czytaj dalej...
  • Czytany: 592 razy

Walne zebranie

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kramsku serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Informacyjne do sali O.S.P. Kramsk na godzinę 17.00 w dniu 03.01.2015 r.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/obslugawrob/ospkramsk.pl/public_html/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/category.php on line 191