osp kramskstrazpop

Halowy Turniej Piłki Nożnej MDP

W dniu 6 grudnia 2014r w hali sportowej w Wysokiem odbył się Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kramsk, w którym to nasi najmłodsi druhowie OSP z Kramska brali udział.

 Pierwszy mecz był dla nas nie lada wyzwaniem, gdyż graliśmy z OSP Grąblin. Pomimo trudnego spotkania udało nam się go zremisować i wygrać kolejne spotkania 1:4. Po kolejnych meczach zajmowaliśmy 2 miejsce na 5 drużyn biorących udział w turnieju i właśnie na tym miejscu pozostaliśmy do końca zawodów. Zwycięską drużyną okazała MDP OSP Grąblin, drugą na podium staneła MDP OSP Kramsk, trzecią MDP OSP Rudzica a czwarte i piąte miejsce zdobyła drużyna MDP OSP Helenów oraz MDP OSP Pąchów. OSP Grąblin zdobył Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kramsku. Zdjęcia m.in. z portalu Gmina Kramsk- Andrzej Michalak