osp kramskstrazpop

Wypadek drogowy w Ksawerowie

Dnia 20.04.2015r o godz. 7.30 SKKM Konin zadysponował naszą jednostkę do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 266 w miejscowości Ksawerów gm. Kramsk.

Na miejsce zdarzenia udaliśmy się GBA 369[P] 32 OSP Kramsk. Na miejscu zdarzenia stwierdzono,że w wypadku uczestniczył autobus oraz samochód osobowy marki Renault Megane. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenia poszkodowanej pierwszej pomocy, do uwolnienia kobiety z auta był potrzebny sprzęt hydrauliczny oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala młodą kobietę, która prowadziła samochód marki Renault Megane. Dalsze okoliczności wypadku bada policja.

Inne służby:

JRG 1 Konin, JRG 2 Konin, Policja Konin, Zespół Ratownictwa Medycznego Konin

Więcej w tej kategorii: « Pożar traw Pożar poszycia leśnego »