osp kramskstrazpop

Pożar traw i torfu

Dnia 16.04.2015r  o godz. 13.30 SKKM Konin zadysponował naszą jednostkę do pożaru traw i torfu w miejscowości Drążek-gm. Kramsk- Smólniki Racięskie gm.Osiek Wielki.

Na miejsce zdarzenia udaliśmy się dwoma zastępami GBA 369[P]32 oraz GCBA 369[P]31 OSP Kramsk. Działania polegaly na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podania kilkunastu prądów wody na palący się torf. Ze względu na fakt, że pożar miał miejsce na pograniczu dwóch powiatów w działaniach braly udział również Jednostki OSP z Powiatu Kolskiego i zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP Koło. Działania trwały 6h.

Inne służby:

JRG 1 Konin, OSP Kramsk, OSP Grąblin, OSP Wola Podłężna, OSP Helenów II, JRG Koło, OSP Budki Nowe, OSP Kiełczew, OSP Dęby Szlacheckie, OSP Wrząca Wielka, ZASP Kopalnia Lubstów

Więcej w tej kategorii: « Pożar suchych traw Pożar traw »