osp kramskstrazpop

Wypadek na torach w miejscowości Podgór

Dnia 23 listopada 2014 o godz. 18.00 SKKM Konin zadysponował nasza jednostkę do wypadku na torowisku w miejscowości Podgór gm. Kramsk. Na miejsce zdarzenia udaliśmy sie GBA 369[P] 32.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na torowisku doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Fiat z elektrowozem ze składem towarowym. Z informacji uzyskanych od osób postronnych wynikło, że kierujacy oddalił sie od miejsca zdarzenia. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłaczeniu zasilania w samochodzie oraz wybycia go na drogę. Równoczesnie były prowadzone działania poszukiwania kierowcy. Mężczyznę udało się odnaleść i udzielić poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej. 

Inne służby:

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Nr 1 i 2 w Koninie

OSP Kramsk

Zespół Ratownictwa Medycznego

Policja