Ochotnicza Straż Pożarna w Kramsku organizuje zbiórkę dla powodzian z południa Polski! Wyróżniony

Drodzy Mieszkańcy,
w obliczu trudnej sytuacji, jaka spotkała mieszkańców południowej Polski dotkniętych powodzią, chcielibyśmy okazać wsparcie i pomoc. OSP Kramsk organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów, które zostaną przekazane osobom poszkodowanym. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę!
Najbardziej potrzebne rzeczy:
- Żywność z długim terminem ważności: konserwy, makarony, ryż, kasze, cukier, olej, mleko UHT, dania gotowe, suchary, batoniki energetyczne.
- Woda butelkowana.
- Środki higieniczne: mydło, szampony, pasta i szczoteczki do zębów, środki czystości.
- Koce i śpiwory.
- Artykuły pierwszej potrzeby: latarki, baterie, ręczniki, ubrania na zmianę, środki opatrunkowe.
Miejsce zbiórki: Remiza OSP Kramsk (garaż OSP)
Zaczynamy od dzisiaj tj 16.09.2024.
Godziny zbiórki:
16.09 - 17:00 do 19:00
17.09 - 9:00 do 11:00 oraz 17:00-19:00
18.09 - 9:00 do 11:00 oraz 15:00 -17:00
Po zakończonej zbiórce artykuły zostaną przewiezione do OSP TUREK skąd pojadą do potrzebujących.
Prosimy o zaangażowanie i wsparcie akcji. Wspólnie możemy pomóc tym, którzy stracili dorobek swojego życia. Dziękujemy za każdy gest!
Więcej w tej kategorii: « Pożegnanie druha Józefa Wawrzyniaka