osp kramskstrazpop

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Jeśli masz 10-18 lat i interesuje Cię wszystko to co wspólne jest z szeregami Ochotniczej Straży Pożarnej - zapisz się do OSP, a będzesz mógł startowować w zawodach sportowo-pożarniczych w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, poznać tajniki pracy strażaka, wymienić się pogladami ze swoimi rówieśnikami.

Będziesz mógl rownież rozwijać się intelektualnie oraz zwiększać swoje predyspozycje fizyczne do tego by nosić miano

"Młodych adeptów sztuki pożarniczej".

Zachęcamy wszystkich młodych i zafascynowanych sztuka pożarnicza, chcacych nauczyć się nowych umiejętności oraz lubiacych sport do zapisania się w szeregi Młodziezowej Drużyny Pożarniczej OSP w Kramsku!:) 

Każdy niepełnoletni musi posiadać zgodę rodziców więc spytaj mamę i tatę czy nie maja nic przeciwko. Wzór takiej zgody otrzymasz mailem lub bezpośrednio od naczelnika jednostki badź opiekuna MDP.

Więcej w tej kategorii: Warta honorowa przy Bożym Grobie »